הירשם או התחבר
לקוח מחובר?
לאיזור האישי


  1. YegerMaster - קורסי אונליין במתמטיקה
  2. סטודנטים מספרים


סטודנטים מספרים

האתר כמידי יום ממשיך לעבור שידרוגים והתאמות, בעיקר בעזרתכם בהתאם לפידבקים ולהארות שלכם. 
אם יש לכם הערות לשיפור גם כן נשמח לשמוע מכם, פנו אלינו דרך 'צור קשר' או בכל דרך אחרת.


סטודנטים ממליצים עלינו: אוהד גלס,  שנה ד - הנדסת חשמל, אונברסיטת תל אביב


"ירון היה המרצה שלי בקורס חדו"א והוא הסיבה לכך שזה הקורס היחידי שבאמת הגעתי לשיעורים. הוא גרם למפלצת הזאת להיראות הרבה יותר פשוטה והשיעורים עברו בצורה מעניינת וכיפית (מי היה מאמין שזה אפשרי עם חדו"א). פשוט תעברו אצלו קורס אחד ותבינו בעצמכם" 


עדי ל.  שנה א - מכללת אפקה "ירון יגר היה המתרגל שלי בקורסים אלגברה לינארית ומד"ר בשנה הראשונה בתואר הוא הסביר את הדברים בצורה טובה ופשוטה, וידע להדגים את הנושאים ולקשר ביניהם בכדי ליצור הבנה מוחלטת של החומר עקב העומס הרב של הסמסטר לא נכנסתי להרצאות במד"ר והלכתי רק לתרגולים של ירון, והוא ממש סגר לי את כל הידע שהייתי צריך בכדי להגיע מוכן למבחן ולהצליח בו פרט להיותו מתרגל ממש טוב הוא גם אדם חיובי, והאווירה בתרגולים שלו הייתה קלילה, ערנית ושמחה, ובו זמנית לימודית וממוקדת מאוד - כך שהכיתה הבינה את החומר בצורה הטובה ביותר ובקיצור - מומלץ מאוד תודה רבה על הכל ירון !"ג'ייקוב ד.


"בלי ירון אני לא חושב שהייתי עובר את הקורסים שלי במתמטיקה בהצלחה. הוא עזר לי להבין את כל החומר בצורה הכי פשוטה, יעילה, ומקצועית שיכולתי לבקש. תוך כדי הלימודים גילית מרצה אכפתי שההצלחה שלי הייתה חשובה לו ברמה האישית. הוא היה מדבר איתי אחרי כל מבחן לוודא שהצלחתי, ואם לא אם למדתי מהטעויות שלי. אז בהזדמנות זאת אני רוצה להודות על כל מה שעשית עבורי בתקופת הלימודים!!!" ניר ב. שנה ג - מכללת אפקה 


"למדתי את קורס מד"ח בשלושה ימים בעזרת YegerMaster וקיבלתי 96!! תודה רבה!!" אביחי ו. שנה ב - הנדסת חשמל, מכללת אפקה 


" אהלן חברים,


למדתי אצל ירון חדו"א 1+2, אלגברה לינארית ובימים אלו אני לומד אצלו מד"ר.

המרצים באקדמיה מתחלקים לשלושה סוגים:

יש מרצה שהוא מקור ידע עצום, שלא תוכל להתקיל אותו בשאלה שאין לו תשובה עליה.

יש מרצה שלא גדוש בידע, אבל יודע להעביר את החומר בצורה בהירה, להתמקד בעיקר ולא בתפל, להפוך משהו מורכב וסבוך לפשוט וברור.

ירון הוא מהסוג השלישי, מרצה שיש לו את שתי התכונות גם יחד.

שמחתי לשמוע שירון העלה אתר שכולם יוכלו ליהנות ממנו, כמובן שכבר רכשתי את הקורס במד"ר.

שיהיה לכולנו בהצלחה. "שי קלאורה,  שנה ב 


" המרצה המדהים הזה העביר אותי את השנה הראשונה בממוצע גבוה . מסביר תכלס, לא מסבך את העניינים, הכל נעשה יעיל ואלגנטי ... ככה זה כשלמתרגל חשוב שתצליח ולא רק להעביר חומר תודה ענקית ! "אופיר א. ,  שנה ד - הנדסת תעשיה וניהול"היי ירון, רציתי לפרגן לך על קורס בדידה שלקחתי. את התואר בהנדסת תעשיה וניהול סיימתי כבר לפני שנה וזה היה הקורס היחידי שהייתי צריך להשלים. ההסברים שלך מעולים, ניסוחים פשוטים מה שאשכרה גרם לי אפילו להנות קצת תוך כדי הלמידה. הלוואי ו-20% מהמרצים והמתרגלים באקדמיה היו כך. תודה!"


הדר שפינר,  שנה ג - הנדסת חומרים וכימיה, אוניברסיטת תל אביב" אין מישהו שאני לא משוויצה בפניו על המורה שלי- ירון יגר. שולט בחומר ויודע לתת דגשים במקומות הנכונים, מקשר בין החומר הנלמד בהרצאות לתרגולים ומראה דרכים פשוטות לפתרון (יחד עם הדרכים הפורמליות שמועברות בהרצאה) .

מעבר להיותו מורה מצוין, הוא בחור מאוד נחמד ודואג לתת ביטחון כשהמצב קשה :) "בנימין כהן,  שנה ב


" ירון הוא מתרגל מעולה אשר יודע להפוך כל בעיה מתמטית לדבר פשוט ומובן. בעזרת הידע הנרחב בתחום ונסיון ההוראה העשיר עם סטודנטים הוא נותן את הדגשים הנכונים לכל בעיה וסולל את הדרך להצלחה בכל הקורסים המתמטים, ממליץ בחום !"
גל ס,  שנה ב


" מרצה מצוין! בזכותו עברתי את חדו''א,לינארית, חדו''א2 ו מד''ר  בציונים ממש גבוהים. מסביר מצוין והופך הכל לפשוט. הקורסים נהיו קלים הרבה יותר בזכותו. ממליץ בחום "אופק ש,   הנדסת חשמל, אונברסיטת תל אביב


" לא הגעתי בכלל לשיעורים ולמדתי רק מהאתר. סיימתי על ציון סופי 90. אין ספק שהסרטונים מפורטים ומסבירים בצורה ממש טובה את החומר. בוודאות ארכוש קורס נוסף בעתיד . "
logo בניית אתרים