הירשם או התחבר
לקוח מחובר?
לאיזור האישי


תשובות לשאלות נפוצותשאלה: נרשמתי לקורס והוא אינו מופיע ב'איזור האישי', מדוע?

תשובה: הקורס יופיע אוטומטית מייד לאחר אישור תשלום ב'איזור האישי'. אם עברו יותר ממספר דקות לאחר אישור התשלום והקורס שרכשת עדיין אינו הופיע ב'איזור האישי' צרו קשר והודיעו על כך, מייד לאחר מכן, הקורס ייפתח לצפייה.

שאלה: לאחר ההרשמה במשך כמה זמן הקורס פתוח לצפייה?

תשובה: הקורס נפתח לאחר הרשמה לכל תקופת הסמסטר כולל תקופת המבחנים. הקורס פתוח לצפייה גם למבחני מועד ב'.שאלה: בעת ניסיון התחברות לחשבון שלי נכתב שאני מחובר דרך מחשב אחר וגישתי נמנעת, מדוע?

תשובה: לאחר סיום שימוש באתר, ממולץ לבצע יציאה מסודרת מהחשבון. לאחר יציאה מהחשבון, הכניסה לחשבון המשתמש בפעם הבאה מתצעת ללא תקלות. לעיתים, במידה ולא התבצעה יציאה מסודרת, ייתכן כי בעת כניסה חוזרת תתקבל הודעה שהמשתמש עדיין מחובר. שאלה: מועד המבחן במערכת TMS עבר, האם עדיין אוכל להיבחן בו אם אני רשום או מתכוון להירשם?

תשובה: מטרת המערכת היא לתת לכם התלמידים, פידבק לאורך הסמסטר וכן לתת מסגרת מסודרת בה אתם יכולים ללמוד דרך האתר ביעילות ובהצלחה. עם זאת, אם הלו"ז היומי שלכם דוחק ולא הספקתם, תוכלו להיבחן בתאריך אחר הנוח לכם. צרו קשר ונדאג להתאים את המועד למועד בו נוח לכם.

שאלה: הקורס שאותו רכשתי לא מופיע יותר באיזור האישי שלי ואני עדיין לומד ממנו, מה לעשות?

תשובה: אם רכשתם את הקורס בסמסטר קודם וכעת הקורס שרכשתם אינו מופיע יותר באיזור האישי שלכם אך אתם עדיין לומדים ממנו, יש לכם אפשרות לרכוש הארכה לקורס במחיר סימלי בדף הקורסים.


שאלה: הסרטונים נטענים לאט, כיצד ניתן לצפות ללא עיכובים.

תשובה: לצפייה מהירה ואיכותית כמובן מומלץ חיבור לאינטרנט מהיר. בנוסף, דפדפן מסוג פיירפוקס מומלץ יותר מגוגל כרום לצפייה חלקה ונוחה.

שאלה: כיצד ללמוד מהאתר בהצלחה?

תשובה: הקורסים באתר מתומצתים ובנויים על בסיס הקדמה תיאורטית בכל נושא המלווה בתרגילים. התרגילים גם הם בנויים באופן כרונולוגי שלאורכם מוצגים כל הכלים שכדאי להכיר בכל נושא. מספר השעות המוקלטות בכל קורס בנוי כך שביכולתך לראות את כל הסרטונים בקורס בלי להעמיס על עצמך יותר מדי ובכל זאת להיחשף לכל הכלים. מומלץ לא לדלג על תרגילים, מאחר וה'טריקים' המוצגים בדרך כלל לא חוזרים על עצמם מספר רב של פעמים, וזאת כדי לא לשעמם או לבלבל. בהצלחה!
את תקנון האתר ניתן לראות כאן: תקנוןlogo בניית אתרים